Maailm, mis töötab taastuvenergial

Päikeseenergia lahendusi kasutatakse majandussektorites erinevate probleemide lahendamiseks. Vähenda ettevõtte energiakulusid ja panusta rohepöördesse.

Tööstusettevõtted
Tööstusettevõtted
Põllumajandus
Põllumajandus
Äripinnad
Äripinnad
Linnainfrastruktuur
Linnainfrastruktuur

Paigaldusvõimalused

Maapargid

Maapealseid päikesepaneele saab paigaldada kõikjale, kus ala on suurema osa päevast päikese käes.

Küsi pakkumist

Katusepargid

Hindame teie vajadusi ja katuse kandevõimet. Katusepind on suurepärane kasutamata ruum, mis võimaldab toota endale vajalikku elektrit.

Küsi pakkumist

Päikeseenergia eelised

Hoia kokku
Kindlusta tulevik
Panusta rohepöördesse
Loo konkurentsieelis

Hoia kokku

Puhta energia lokaalne tootmine suurendab sinu kasumit, võimaldades energiakulusid kokku hoida kohe, kui paneelid tööd alustavad. Tooda ja säilita kohapeal tasuta puhast energiat ning suurenda oma kasumit kuni 100% seniste energiakulude kokkuhoiult. Energiakulud järjest suurenevad. Mida kõrgemale tõusevad hinnad, seda suurem on päikesepaneelide kasutuselevõtust saadav energiakulude kokkuhoid.

Kindlusta tulevik

Kaitse oma ettevõtet kommunaalteenuste hinnatõusu eest ning saavuta meelerahu, tootes ise elektrit. Tooda ja salvesta energiat, vähendades sõltuvust riiklikust võrgust, kaitstes oma ettevõtet võimaliku normeerimise ja katkestuste eest. Kuna nõudlus energia järele kasvab ja taastumatud ressursid vähenevad, tõuseb energia hind. Päikesepaneelide kasutuselevõtuga tõstad ka hoone energiaklassimärgist ja seeläbi kinnisvara väärtust.

Panusta rohepöördesse

Kasuta puhast taastuvat energiat, et vähendada ettevõtte süsiniku jalajälge, vähendades energianõudlust fossiilkütustest. Päikeseenergiale üleminekuga saad anda oma ettevõttega panuse kliimamuutuste vastu võitlemiseks ja meie riigi sõltuvuse vähendamiseks välismaistest energiaallikatest.

Loo konkurentsieelis

Kommunikeeri nähtavalt oma panust päikeseenergia kasutuselevõtmisel, tõstes ettevõtte mainet. Üha enam peetakse lugu ettevõtetest, kes keskenduvad keskkonda säästvale energiastrateegiale. See on ka määrav uute kliendisuhete loomisel.

Pakume päikesepargi täislahendust

1
Konsulteeri

Konsulteeri

Võta meiega ühendust ning räägime läbi teie vajadused. Hindame võimalusi ning teeme personaalse pakkumise. Sobivuse korral sõlmime lepingu ja alustame tööga!

2
Kooskõlastame

Kooskõlastame

Vastutame paberimajanduse eest ning hangime vajalikud load ja kooskõlastused.

3
Projekteerime

Projekteerime

Projekteerime teie vajadustele vastava päikeseelektrisüsteemi.

4
Paigaldame

Paigaldame

Paigaldame päikeseelektrijaama teie kinnistule või hoonele. Jaama paigaldus ei häiri teie ettevõtte tavapärast toimimist.

5
Alusta tootmist

Alusta tootmist

Pärast päikeseelektrijaama paigaldust saad alustada kohe tootmisega ja märkad kokkuhoidu.

KKK

Kui kaua päikesepaneelid kestavad ja kas nende efektiivsus aja jooksul langeb?

Kvaliteetsed päikesepaneelid kestavad kuni 40 aastat. Päikesepaneelide tootlik eluiga on kõrge, 25 aasta möödudes on paneelide efektiivsus 84,8%. Hepta Energy pakub ka garantiid, paigaldusgarantiiks on 2 aastat, inverterite garantii aastat ja paneelide garantii 12 aastat.

Kui efektiivne/kasulik on päikesepaneelide kasutuselevõtt Eesti kliimas?

Eestis on päikesepaneelid parima tootlikkusega märtsist augusti lõpuni. Paneelid on kõige tõhusamad aprillis ja mais, kuna päike on siis kõrgel ning temperatuurid madalamad. Selleks et paneel hakkaks elektrit tootma, ei ole vaja lauspäikest, vaid piisab ka juba päevavalgusest.

Kas ettevõte saab päikesepaneelide paigaldamise ajal edasi tegutseda?

Mõistetavatel põhjustel soovitame koolidel, lasteaedadel ja muudel õppeasutustel võimalusel oma päikeseenergiasüsteemi paigaldada väljaspool õppeperioodi.

Kas päikesepaneelid kaitsevad ettevõtet elektrikatkestuste eest?

Elektrikatkestuse korral lülitub päikeseelektrijaam välja, kuna vajab tootmiseks võrgutoidet. Vaid päikesepaneelide salvestussüsteem tagab võimaluse katkestuse ajal elektrit tarbida. Konsulteerige huvi korral meie spetsialistiga.

Kas ma peaksin kasutama päikeseenergia salvestussüsteemi?

Suur osa ettevõtteid on aktiivsed päevasel ajal, mis tähendab, et nad tarbivad tõenäoliselt kogu päikesepaneelide toodetud energia. Kui suurem tarbimine toimub väljaspool valget aega, on mõistlik päikeseenergiat toota rohkem kui ettevõte ise tarbib ning kasutada selleks salvestussüsteemi. Kõik sõltub energiavajadusest. Konsulteeri meiega ja leiame parima lahenduse.

Võta ühendust