16/04/2017

Tööpakkumine – ELEKTRIVÕRKUDE PROJEKTEERIJA

Oled meeskonnamängija? Tead, mis on AutoCAD? Oled varasemalt projekteerinud? Kui jah, siis ära hakka aega raiskama ülejäänud töökuulutuse lugemisele ja helista meile kohe! Ole valmis, et pakume Sulle keskmisest ägedamat kollektiivi, seinast-seina projekte, kuhjaga tööd ning motivatsiooniboosti ja startup kultuuri.

Tegevusvaldkond energeetika-alane insenertehniline konsultatsioon. Täistööaeg. Asukoht Startup Inkubaator Tehnopol, Mäealuse 2/1 Tallinn

Detailsem info allpool.

Droon RUAV UAV drone aerial airborne õhuseire fotograafia õhuliinid laserskaneerimine airborne inspection elektrilevi elering power grid elektrivõrk elektriliinid õhuliinid hepta group energy energeetika elektroenergeetika lennuk lennukid helikopter kopter laba tiivik rootor

Miks valida Hepta Energy?

Hepta elektriinsenerina saate tegeleda energeetika sektori uuenduslike ja keeruliste projektidega, nagu tuuleparkide arendus, õhuliinide õhuseire mehitatud ja mehitamata lennumasinatega, madal- ja kõrgepingeliinide ning tänavavalgustuse projektid. Mitmekülgses projektbüroos on töö tegemine juba iseenesest põnev ning pakume võimalust oma oskused proovile panna.

Tänu meie väiksusele oleme tööandjana paindlikud ja efektiivsed ning iga inimese panus ja kaasarääkimine ettevõttes omab suurt kaalu – anname kõik võimalused eneseteostamiseks.
Uuendusliku ettevõttena asume Tehnopolis, mis on teadus- ja ärilinnakuks alustavatele ja kasvavatele tehnoloogiaettevõtetele.

Mida ootame elektrivõrkude projekteerijalt?

  • Sul on eri suuruse ja keerukusega elektriprojektide projekteerimise kogemus.
  • Soovituslik vähemalt 5a töökogemus elektripaigaldiste projekteerimis- ja või ehitusprojektides.
  • Oled võimeline teostama tehnilist kvaliteedikontrolli teostatud projektidele.

Töö iseloom

Asukoht: Tallinn, Tehnopol Mäealuse 2/1
Töö tüüp: Täistöökoht, palgatöötaja

Kandideerimiseks esita CV info@hepta.ee
Küsimuste korral helista julgesti +372 5179698